Język:

PARTNERZY

KONFEDERACJA LEWIATAN, partner główny „Magazynu THINKTANK”
KONFEDERACJA LEWIATAN, partner główny „Magazynu THINKTANK”

Najbardziej prężna organizacja biznesowa w Polsce. Jest głównym partnerem merytorycznym THINKTANK. Konfederacja skupia w związkach regionalnych i branżowych ponad 3750 firm zatrudniających w sumie ponad 700 tys. osób. Jest członkiem Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych. Należy do Businesseurope, będącej reprezentantem interesów przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE.
www.konfederacjalewiatan.pl

CENTRUM STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH (CSM)
CENTRUM STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH (CSM)

Jest fundacją, niezależnym, pozarządowym ośrodkiem zajmującym się polską polityką zagraniczną i najważniejszymi problemami polityki międzynarodowej. CSM od 1996 r. realizuje projekty badawcze, przygotowuje raporty i analizy oraz uczestniczy w międzynarodowych projektach we współpracy z podobnymi instytucjami w wielu krajach. Działalność CSM ma charakter badawczy i edukacyjny. THINKTANK i CSM działają w  ścisłym sojuszu organizacyjnym.
www.csm.org.pl

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Wydział Zarządzania to najmłodszy wydział Politechniki Warszawskiej, utworzony na bazie Instytutu Organizacji Systemów Produkcyjnych Wydziału Inżynierii Produkcji w roku 2008, jednakże sięgający do tradycji kształcenia w obszarze naukowej organizacji pracy, zapoczątkowanej w roku 1922 przez prof. Karola Adamieckiego. Prowadzi kształcenie na kierunkach Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na studiach I i II stopnia, a także na studiach doktoranckich i podyplomowych. Prowadzi badania naukowe między innymi w obszarze procesów i systemów zarządzania, innowacyjności, przedsiębiorczości, publicznego zarządzania kryzysowego, finansów i otoczenia finansowego.
www.wz.pw.edu.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności